Женские секреты

Все о похудении, диетах, плоском животике

Добавил admin Дата мая - 4 - 2010

voxpraxis.com

Здавна кедр вважався цілющим рослиною. Його листя, горіхи і навіть кора використовувалися в медицині повсюдно. Але особливо можна виділити смолу кедра. На відміну від смоли ялини або смереки, вона повільно густіє, а тому довго зберігає цілющі знезаражувальні властивості. Кедрова смола — живиця — добре допомагає при зубному болі, надає лікувальну дію і на ясна і безпосередньо на зуби. Підходить вона і для внутрішнього вживання, при лікуванні шлунково-кишкового тракту, наприклад, виразки шлунка, а також легеневих захворювань, навіть таких, як туберкульоз або запалення легенів. Крім того, зустрічаються згадки про використання кедрової живиці для лікування раку. Пари живиці дуже корисні при захворюваннях органів дихання. Для цього її кладуть на розжарене вугілля і таким чином випарюють. Вважалося, що не всяка живиця має цілющі властивості, а використовувати можна тільки ту, яка сама витікала зі стовбура дерева, тому знахарі ніколи не робили надрізів на корі навмисно. Крім цього, з кедрової живиці отримують камфору, яка широко використовується в сучасній фармацевтиці, і яку успішно застосовують при лікуванні психічних захворювань і різних функціональних розладів нервової системи. Так само успішно застосовується і скипидар. Його використовують для розтирань при простудних захворюваннях дихальних шляхів, подагрі, ревматизмі та інших хворобах.

Для суглобів корисні скипидарні ванни, вони покращують стан при артритах і поліартритах, оскільки сприяють виведенню солей. А п'яткову шпору можна вилікувати за допомогою контрастних скипидарних ванночок і міцного хвойного настою.

Кедрові ліси надають сприятливу дію і на організм в цілому, і на стан людей із хронічними захворюваннями легенів. Вся справа в тому, що в хвої міститься ефірна олія, яке при взаємодії з киснем утворює озон. А озон — це чистісінький кисень, який в свою чергу є сильним антиоксидантом. Тому атмосфера хвойних лісів визнана цілющою. Кедрові фітонциди сприятливо впливають на нервову систему людини, тому людям, що страждають від різних нервових розладів, серцевих захворювань і хвороб легень, рекомендується регулярно гуляти в кедрових лісах, використовувати ліжко з кедрового дерева і навіть подушку з кедрових лапок. У принципі, і абсолютно здоровим людям не зайвим буде поставити у себе в будинку букет з кедрових гілок, тому що фітонциди кедра сприяють іонізації повітря.

Похожие записи

  1. Лляне масло застосування. Лляне масло — цілющі властивості Олія з насіння льону — цінний натуральний продукт, який здавна...
  2. Чайний гриб. Догляд, корисні властивості чайного гриба, все про чайному грибі Пам'ятаєте, як 5-10 років тому вся Росія захоплювалася змістом чайного...
  3. Полуниця корисні властивості Липень самому розпалі, а це значить, що прийшла пора ласувати...
  4. Кріп корисні властивості Молода картопелька із зеленим кропом — у багатьох це найулюбленіша...
  5. Куркума корисні властивості Куркума — це пряність, що представляє собою помеленний корінь тропічної...